Jeugd PK

Alles over jeugd op de website van KNBB Carambole

Jeugd Carambole

Jeugdklassen indeling

Per 5 december 2019 is er een speciale jeugdbiljart Facebook pagina: KNBB Jeugd!


Naar aanleiding van de nieuwe corona maatregelen zullen de jeugd biljarters van district Oss, biljart vereniging BC Zeeland, moeten wachten op hun kampioenschap.

Coronamaatregelen van 28 september aanleiding tot uitstel voor organisatie ’t Ivoor in Boxtel

29 september 2020

Het Corona-virus grijpt in heviger mate om zich heen en heeft ons, de organisatie van biljartvereniging ’t Ivoor en het bestuur van de KNBB Vereniging Carambole, doen besluiten om het Nederlands Kampioenschap 2de klasse libre van de Jeugd uit te stellen tot een nader te bepalen datum.

Wij zullen alles in het werk stellen om dit kampioenschap alsnog te spelen wanneer het voor iedereen op een veilige manier kan.

Dit artikel staat op de website van KNBB Carambole. Eventuele updates vindt u op deze pagina.

_____________________________________________________________

Nederlands kampioenschap 2e klas jeugd

Biljartvereniging ’t Ivoor uit Boxtel mag dit jaar de nationale finale organiseren van de 2e klas jeugd libre. Deze finale wordt gespeeld op zaterdag 3 en zondag 4 oktober.
Op zaterdag wordt er om 10.00 uur begonnen en op zondag vangen de wedstrijden om 11.00 uur aan.

Biljartvereniging Zeeland heeft, zoals ieder jaar, een flinke afvaardiging op dit kampioenschap.
Maar liefst 6 deelnemers gaan proberen om in Boxtel een zo goed mogelijke prestatie neer te zetten en misschien zelfs wel kampioen van Nederland te worden.
Ook biljartvereniging De Toren uit Heeswijk-Dinther heeft met 4 deelnemers een stevige vinger in de pap op dit kampioenschap.

De uitnodiging

Alle informatie op KNBB Carambole

Er wordt gespeeld in 4 poules en de indeling ziet er als volgt uit:

Poule A:
Dante Dekkers Waalwijk 0.96 33 JBCW
Thijs Meulepas Zeeland 0.75 29 BC Zeeland
Joeri Wilkowski St Michielsgestel 0.72 29 BV Overberg
Noud Meulepas Zeeland 0.26 20 BC Zeeland

Poule B:
Djami Theunisz Vinkel 0.90 33 BC Zeeland
Lukas Emons Zeeland 0.79 29 BC Zeeland
Jip v Berloo Heeswijk-Dinther 0.63 27 De Toren
Sebas Lenting Denekamp 0.52 25 Carambole

Poule C:
Bart v/d Valk Zeeland 0.93 33 BC Zeeland
Daan den Hollander Wervershoof 0.77 29 De Opkomst
Dirk van den Berg Heeswijk-Dinther 0.67 27 De Toren
Evi v Erp Heeswijk-Dinther 0.52 25 De Toren

Poule D:
Tjeu Rutten Heeswijk-Dinther 0.87 31 De Toren
Dylan Biemans Zeeland 0.83 31 BC Zeeland
Dennis Klappe Kampen 0.61 27 Kamper BC 1911
Sven de Veer St Michielsgestel 0.55 25 BV Overberg

Wij wensen alle deelnemers veel succes en sportieve strijd!!!


 

Jeugd PK 2017 – 2019