Fotogallerij

2020

Jeugd competitie BC Zeeland 11 okt (Henry)

Arbiters 25 jaar, Jan, Frans en Piet 15 mei (Henry)

GW hoofdkl libre 1 mrt (Coby en Henry)

Jeugdinterland 22 feb (Jan Rosmulder)

GW 3e klas band 09 feb (Coby)

Martien Westerlaken 90 jaar (Henry)

DF 1e klas libre 18 jan (Coby)

GW Hoofd klas driebanden 05 jan (Coby)

 

2019

DF 3e klas band 21 dec (Wilfred Clement)

DF 2e klas libre 30 nov **

DF 3e klas libre 26 okt (Coby)

DF 4e klas libre 28 sep (Coby)

Van Hinthum 2019 **

MvdH 5 juli binnenkomst

MvdH 5 juli actiefoto’s

MvdH 6 en 7 juli dag 2 en 3 actiefoto’s

MvdH 7 juli prijsuitreiking

Open Brabantse kamp 6 juli (Jan Rosmulder)

NK teams jeugd 25 en 26 mei (Jan Rosmulder)

GW teams C1 25 en 26 mei (Coby)

DF 2e klas band 23 mrt **

DF hoofdklas libre 9 mrt (JH Clement)

DF Dames interval 01 mrt **

DF 3e klas band 23 feb **

DF 1e klas libre 16 feb (Coby)

DF 4e klas band 07 feb **

DF 5e klas band 19 jan

DF 2e kl libre 19 jan

KVO libre kader driebanden 12 jan (Coby)

** foto’s Henry

 

2018

DF 3e kl libre 22 dec (Coby)

Buitengewone Algemene Leden Vergadering 12 dec **

GW 5e kl libre 2 tm 4 nov (Coby)

NK jeugd 3e klas 6 en 7 okt (Jan Rosmulder)

NK jeugd 3e klas 6 en 7 okt (Coby)

Arbiters 1* examen 29 sept **

DF 5e klas libre 22 sept **

DF 3e klas driebanden 25 aug (Bart van Driel)

Van Hinthum 2018 **

MvdH arbiterstoernooi dag 3 **

MvdH arbiterstoernooi dag 2 **

Jaarvergadering 15 mei **

DF 2e klas band 10 mrt **

RF hfdkl libre 04 mrt (Bart van Driel)

DF 3e klas band 20 jan (Coby)

2017

KVO prijsuitreiking en spelers 29 dec **

KVO libre kader 29 dec **

KVO libre kader 28 dec **

KVO libre kader 27 dec **

Driebanden groot PLK – Aardexpress 03 dec **

DF 5e klas band 23 dec (Wilfred Clement)

RF 3e klas libre 25 nov **

DF 2e klas libre 20 nov (Bart van Driel en Jeannette Habraken)

DF 4e klas libre 1 okt (Richard Vos)

DF 5e klas libre 16 sep (Coby)

Van Hinthum prijsuitreiking 19 aug **

Van Hinthum sfeerimpressie 19 aug **

MvdH Arbiters toernooi prijsuitreiking 2 juli**

MvdH Arbiters toernooi dag 2 en 3 – 1 en 2 juli**

MvdH Arbiters toernooi dag 1 30 juni **

Bert vdr Horst Coupe 10 juni (foto’s Bart van Driel)

Jaarvergadering 10 mei **

RF 4e klas band 12 feb**

DF 1e klas libre (foto’s Coby Kampert) 14 jan

** foto’s Henry

 

2016

KVO Libre kader 27 en 28 dec **

KVO Libre Kader 29 en 30 dec **

DF 3e klas libre 22 okt** 

DF 5e klas libre 17 sep**

Van Hinthum toernooi 13 aug**

MvdH Arbiters toernooi prijsuitreiking 3 juli**

MvdH Arbiters toernooi dag 2 en 3 **

MvdH Arbiters toernooi dag 1 **

Jaarvergadering 10 mei

DF 3e klas bandstoten 20 feb**

Nationaal Topklasse libre en prijsuitreiking 14 feb**

Gewest 1e kl libre 14 feb*

District 2e kl Dames met Nijmegen 30 jan*

Eredivisie 3B VDO – Holland Mineraal 30 jan*

District 1e klas libre 16 jan **

* foto’s Biljartballen

** foto’s Henry

 

2015

District hoofdklas driebanden 12 dec**

District 2e klas Libre 26 nov*

District 3e klas Libre 14 nov*

 District 1e klas driebanden 29 okt *

District 3e klas driebanden 12 sep *

Eredivisie 3B Post Luchtkanalen – VDO Oss 6 sep

Van Hinthum Stoltz toernooi 21 aug

Mart van der Heijden Arbiterstoernooi 5 juli

District Oss 75 jaar 5-ball toernooi 23 mei

Jaarvergadering District Oss 12 mei